Kniha návštěv

Datum: 20.11.2010

Vložil: Veronika Timková

Titulek: Realita krádeží psů

Poslední dobou se to stává často, jsou toho plná fóra.. Psi se opravdu kradou "na zakázku"... Pokud ti zmizela ta Angel (import GB), nediv se. Anglická linie SBT je v čechách poslední dobou velice oblíbená :( Nám tu v okolí zmizel malinois a dobrman. Kupodivu oba bez PP... Ale standartní jedinci, takže jim to asi bylo jedno. Nikdo neví, kam ti psi mizí, jestli jsou alespoň v ČR, nebo ne... Na webu www.ceskypes.cz je článek o těchto krádežích. Držte se !!
www.chorus-moravia.eu

Odpovědět

—————

Datum: 22.11.2010

Vložil: xxx

Titulek: Re: Realita krádeží psů

Angel se našla .. utopila se :( ........

Odpovědět

—————

Datum: 20.04.2010

Vložil: anonim

Titulek: Ahoj

Je mi moc líto že se vám to stalo ale podívám se po okolí jestli vaši fenečku nenajdu.
Přeji vám abyste ji našli......;)

Odpovědět

—————

Datum: 14.04.2010

Vložil: Lenka F.

Titulek: ... Je mi to moc líto :-((

...abych řekla pravdu, chvíli jsem s rozmýšlela jestli Vám mám něco napsat. Jsem z Plzně, takže si myslím, že nepřichází v úvahu, abychom někde Vaši fenku potkali...ale i tak jsem nemohla nezareagovat. Mám také fenku stafíka - 3 roky starou, také dceru 13 let, syna 8 a nedovedu si představit, že by se nám něco podobného stalo. Musí to být hrozné. Poprvé jsem Vaši výzvu našla na stránky paní Táni Sládečkové z Ostravy a poslala jsem jí snad všem...neváhala jsem ani minutu.
Bohužel je mi jasné, že pokud někdo takhle krásného, mladého psa najde, nechce si ho kupovat a není poctivý - je dost možné, že si ho nechá a nevrátí :-(( což je hnus. Přitom by to bylo tak jednoduché, pokud jste dali čip do mezinárodního registru, není problém dohledat vše potřebné.
Moc a moc Vám přeju aby se Vaše Enžinka našla a byli jste zase šťastni.
Držíme palce a tlapky :-)
Lenka F.

Odpovědět

—————

Datum: 27.03.2010

Vložil: Mirek

Titulek: prosba

26.3.2010 se mezi Kotlasy a Ostrovem nad Oslavou ztratila (byla naložena do auta) rok a pul stará fenečka Staford.Bullteriera slyšící na jméno Angel. Číslo čipu: 981000002375531. Nálezce, nebo informace vedoucí k nalezení"poctivého nálezce" velmi dobře finančně odměním .

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2009

Vložil: Zuzana

Titulek: pozdrav

Dobrý den, zdravím Vás z Opavy a přeji spoustu radosti a legrace s Vašimi stafbulinkami :-). Máte moc hezké stránky! Zuzana z Nalim Staff

Odpovědět

—————

Datum: 29.06.2009

Vložil: Mira

Titulek: Re: pozdrav

Děkujeme za přání...moc a moc potěšilo.

Odpovědět

—————

Kontakt

Chovatel: Miroslav KŮRA

CZECH REPUBLIC
Brno, Starý Lískovec


+420 608 870 211